دعاي عهد
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 23
دیروز : 32
افراد آنلاین : 2
همه : 5199
چت باکس

سنسور اثر انگشت نوري

قديمي ترين نوع سنسور هاي اثر انگشت هستند. كه اين نوع سنسوراثر انگشت را مانند يك دوربين ثبت مي كند اين روش بر اين اساس استوار است كه سنسور با ثبت تصويري از اثر انگشت و به كمك الگوريتم هايي الگوهاي منحصر به فرد روي سطح انگشت را تشخيص مي دهد. زماني كه شما انگشت خود را روي حسگر قرار مي دهيد ، فضا بسيار تاريك مي شود و ثبت تصوير انجام نمي شودبراي همين از يك رديف LED به عنوان فلاش استفاده مي شود تا محيط براي عكس برداري مناسب شود.بعضي از سيستم هاي حضور و غياب با سنسورهاي نوري يا اپتيكال كار مي‌كنند. اين نوع اسكنر با تاباندن نور بر روي سطح پوست، اثر انگشت را تشخيص مي‌دهد.

سنسور خازني

در اين مدل سنسور از خازن استفاده ميشود .سطح اين سنسور، از پيكسل هاي خازني ساخته شده است كه ، وظيفه ثبت يك پيكسل از تصوير نهايي را دارد.با  قرار دادن انگشت روي سنسور و تغيير ظرفيت خازن ها تصوير انگشت به شكل كاملي ذخيره مي شود . مشكلي كه سنسور اثر انگشت خازني دارد اين است كه وجود آب يا ذرات خاك بر روي انگشت در تشخيص اثر انگشت ابهام ايجاد كند.

سنسور التراسونيك

جديدترين نسل سنسورهاي تشخيص اثر انگشت هستند. اين نوع سنسور بسيار پيشرفته‌تر بوده و مي تواند در آينده‌اي نه چندان دور، به‌طور كامل جاي سنسورهاي خازني را بگيرند.

اين نوع سنسور اثرانگشت با استفاده از عملكرد التراسوند مانند سونوگرافي از فرورفتگي‌ها و برآمدگي‌هاي سطح پوست، نقشه‌اي سه بعدي فراهم مي سازد و آن را در حافظه دستگاه حضور و غياب اثرانگشتي ثبت مي‌كند. زماني كه فرد اثر انگشت خود را بر روي اسكنر دستگاه قرار مي‌دهد، دستگاه با مقايسه‌ي اثرانگشت اسكن شده جديد با نقشه‌‌هاي قبلي موجود در حافظه، هويت فرد را تشخيص مي‌دهد. اين نوع سنسور داراي دقت عمل بالايي است . اگر انگشت با اسكنر فاصله داشته باشددر فرآيند عمل  مشكلي ايجاد نمي شود و بدرستي كار مي كند .

 

جهت خريد انواع دستگاه حضوز و غياب  با سنسورهاي اثر انگشت مي توانيد از بخش زير اقدام نماييد

خريد دستگاه حضور و غياب با سنسور اثر انگشت


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع: دعاي عهد
[ ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ] [ ۰۵:۰۷:۳۶ ] [ جواد ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

دعاي عهد دعايي است كه از امام صادق (ع) روايت شده و مشتمل بر تجديد بيعت با امام زمان (عج) است. اين دعا از دعاهايي است كه تأكيد زيادي بر خواندن آن در دوران غيبت امام زمان (عج) شده است. گفته‌شده كه هركس چهل صبح اين دعا را بخواند از ياوران حضرت قائم (عج) خواهد بود.
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب